E-WATT: Високоякісні Лампи BIOM ВТ формату G45 за прийнятною ціною
E-WATT радий представити нову лінійку ламп BIOM серії ВТ формату G45 для тих, хто бажає отримати високоякісну світлотехніку за оптимальною ціною. У виробництві лінійки сучасних ламп були використані вдосконалені елементи та компоненти, які пройшли численні тестування, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію світлотехніки.
Нові лампи BIOM ВТ формату G45 мають високу світловіддачу, що характеризується співвідношенням споживаної потужності та якості світлового потоку. Наприклад, 6 Вт лампа з серії ВТ від BIOM буде відповідати лампі розжарювання з потужністю в 50-54 Вт. Крім того, нові світлодіодні лампи BIOM є економічними, оскільки споживають на 80% менше енергоресурсів, що дозволяє зменшити витрати на оплату рахунків та мінімізувати негативний вплив на довкілля.
Лампи BIOM ВТ формату G45 дозволяють створити найбільш якісне та комфортне освітлення, подібне до сонячного світла. Крім того, вони мають довгий термін експлуатації - до 30000 годин, тому можуть служити вірним помічником протягом довгого часу.
Область застосування ламп BIOM ВТ формату G45 досить широка: вони можуть використовуватися як для основного, так і для додаткового освітлення в будинках, квартирах, офісах, магазинах та інших приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001419 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-565 G45 7 W E14 3000 К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴




