E-WATT, інтернет-магазин світлотехніки, з радістю оголошує про появу нової лінійки ламп серії ВТ формату G45 від BIOM. Новинка орієнтована на споживачів, які цінують високу якість світлотехніки за доступною вартістю. Лампи нового покоління на 15% дешевші, ніж попередній варіант, тож створення комфортного та природного освітлення стає доступним.
В процесі виробництва лампи використовувалися вдосконалені елементи та компоненти, які пройшли численні тестування. Це забезпечує надійну та довговічну експлуатацію світлотехніки. Якщо ви хочете відчути всі переваги нової лінійки на практиці, обирайте E-WATT.
Світлодіодні лампи BIOM мають низку переваг, які здатні оцінити кожен. Вони характеризуються високою світловіддачею та потужністю, яка на 80% менше, ніж у традиційних ламп. Це дозволяє зменшити витрати на оплату рахунків та негативний вплив на навколишнє середовище. Лед лампи повністю безпечні для людини та довговічні, здатні прослужити до 30000 годин. Також вони відрізняються високим індексом передачі кольору, тож створюють найбільш якісне та комфортне освітлення.
Обирайте E-WATT, щоб отримати доступні та високоякісні світлодіодні лампи BIOM для вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001414 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-544 G45 4W E27 4500 К матова |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 0.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴






