Контролер RGBW OEM 16А 4-zone застосовується для управління колірною гамою, яскравістю світіння та попередньо встановленими виробником програмними режимами роботи світлодіодних стрічок. Потужність розглянутої чотирьохканальної моделі дорівнює 192 Вт. Вона має силу струму на виході 16 А – по 4 А на кожен зі своїх каналів. Робоча напруга приладу – 12 В.
Виріб розрахований на чотири зони управління. Взаємодія з контролером проводиться дистанційно з використанням радіосигналу. Виріб виготовлений китайським брендом та відповідає категорії якості «Стандарт». Гарантійний термін складає 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00003832 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 4 зони |
| Потужність | 192 W |
| Назва | Контролер RGBW OEM 16А 4-zone (4A*4канала) |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB контролери 12V |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | RF-пульт ДК/Вімікач |
| Ток | 16A (4A/канал) |
| Ціна | 7.70 |
| Число каналів | 4 канали |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴






