Контролер RGB OEM 12А-RF-24 використовується для управління яскравістю, кольором та швидкістю мерехтіння світлодіодних стрічок, а також увімкнення встановлених виробником режимів. Потужність виробу становить 144 Вт, вихідна сила струму дорівнює 12 А – по 4 А на кожен з трьох каналів. Номінальна напруга роботи – 12 В. Корпус має габарити 130х65х24 мм.
У комплекті з контролером поставляється пульт дистанційного керування, що передає інформацію за допомогою радіосигналу. Він оснащений 24 кнопками із заздалегідь запрограмованими статичними кольорами та динамічними режимами. Його розмір 80х50х7 мм.
Передбачається, що контролер буде використовуватися у житлових або комерційних приміщеннях. Розглянутий прилад відповідає стандартній категорії якості виконання. Заводська гарантія поширюється на 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001188 |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Потужність | 144 W |
| Назва | Контролер RGB OEM 12А-RF-24 кнопок |
| Наявність | Немає в наявності |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Розділ | RGB контролери 12V |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Радіо (RF) |
| Ток | 12A (4A/канал) |
| Ціна | 9.80 |
| Число каналів | 3 канали |
- Ціна: 436 ₴






