Світлодіодна стрічка, яка доступна в інтернет-магазині E-WATT, пропонує високу якість світлотехніки за оптимальну ціну. Ця модель оснащена світлодіодами типу SMD5730, кількість яких становить 52 шт/м. Таке розташування діодів забезпечує високу яскравість теплого білого світла з колірною температурою 3000 К. Ефективний світловий потік досягає 2100 лм, при цьому споживання електроенергії дуже низьке - лише 6,5 Вт на метр. Ця світлодіодна стрічка має клас пилевологозахищеності IP68, що робить її герметичною і дозволяє використовувати як у внутрішніх приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Довгий термін служби цієї моделі становить близько 25 000 годин, що гарантує тривалий період експлуатації. Крім того, ця стрічка має робочу напругу 220 В, що забезпечує зручне підключення до стандартних джерел живлення. Не втрачайте можливість створити комфортне і природне освітлення зі світлодіодною стрічкою від E-WATT! Замовляйте її за вигідною ціною прямо зараз!
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 220 вольт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001401 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP68 |
| Кількість світлодіодів | 52 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка JL 5730-52 WW 220В IP68 теплий білий, герметична, 1 м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 10x7 мм |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD5730 |
| Ціна | 0.98 |
- Ціна: 39 ₴/м



