Світлодіодна стрічка COLORS на COB-світлодіодах.
Має суцільне світіння без точок.
3 роки гарантії. Термін служби - більше 36000 годин.
Підходить для освітлення меблів і декоративного освітлення.
Індекс передачі кольору: RA> 90.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Білий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 200х40 |
| Еквівалентна потужність | 170 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 140 |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Скло |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 160 |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік | 1710 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴






