Новий прожектор від BIOM серії S5 – це наступне покоління серії S4, яка відмінно себе зарекомендувала. У ньому втілені висока якість світла, надійність збірки, зручність кріплення, приємний дизайн та невисока ціна у порівнянні з аналогами.
Світлодіодний прожектор BIOM 10 W S5-SMD-10-Slim+Sensor 6200 K 220 V IP65 – інноваційне рішення для якісного освітлення. Входячи в серію S5, цей прожектор наслідує вдалі рішення попередника, серії S4. Завдяки використанню високоякісних SMD-світлодіодів від компанії SANAN, виріб вирізняється високою світловіддачею (90 лм/Вт) та індексом передачі кольору CRI понад 80 одиниць.
Колірна температура світла становить 6200 K, що забезпечує холодний відтінок та покращує візуальний комфорт. Лінійний драйвер, що застосовує DOB-технологію, гарантує стабільну роботу пристрою при напрузі від 175 до 265 В.
Прожектор оснащений кронштейном нового дизайну, який дозволяє розміщувати його під кутом у 45°, роблячи його ідеальним для підсвічування вивісок, бордів та фасадів. Завдяки прогресивним технологіям, прожектор BIOM забезпечує не лише здешевлення, а й помітне покращення експлуатаційних характеристик. Замовляйте в інтернет-магазині E-WATT для отримання якісного та енергоефективного освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014582 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 10 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 10 W S5-SMD-10-Slim+Sensor 6200 К 220 V IP65 з |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Ціна | 9.31 |
- Ціна: 414 ₴






