Світлодіодний прожектор BIOM 20W S5-SMD-20-Slim 6200 К 220 V IP65 представляє нове покоління інноваційних освітлювальних рішень від виробника BIOM. Серія S5 є успішним продовженням популярної лінійки S4, завоювавши визнання користувачів завдяки високій якості світла, надійності та доступності.
У прожекторі використані високоякісні SMD-світлодіоди від всесвітньо відомої компанії SANAN. Світловіддача пристрою з діодами SMD 2835 досягає 90 лм/Вт, а індекс передачі кольору CRI перевищує 80 одиниць. Колірна температура світіння становить 6200 К, надаючи можливість візуально підсилити ефективність освітлення простору.
Лінійний драйвер останнього покоління, виготовлений за DOB-технологією, забезпечує стабільну роботу пристрою в широкому діапазоні напруги від 175 до 265 В. Прожектор може працювати в різних умовах, а світловий потік буде м'яко змінюватися при перепадах вольтажа.
Інноваційний кронштейн нового дизайну дозволяє розмістити прожектор під кутом у 45° до освітлюваної поверхні. Це ідеальне рішення для підсвічування вивісок, бордів, фасадів та іншої реклами. Використання передових технологій в прожекторах цієї серії дозволяє суттєво знизити вартість світлодіодних виробів, а також підвищити їхні експлуатаційні характеристики. Оберіть світлодіодний прожектор BIOM 20W S5-SMD-20-Slim для надійного та якісного освітлення в інтернет-магазині E-WATT.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014577 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 20 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 20W S5-SMD-20-Slim 6200 К 220 V IP65 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Ціна | 5.60 |
- Ціна: 249 ₴





