Інтернет-магазин E-WATT пропонує нову стрічку, яка є представницею нового покоління виробів класу «Стандарт». Якщо порівняти з попередніми моделями, то у нових використовуються світлодіоди з яскравістю 18-20 лм, що на 2-2,5 рази вище. Також змінився спосіб вказування світлового потоку, тепер він вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. У цієї моделі енергоспоживання становить 20 Вт/м, а кількість діодів у одному метрі – 240 шт. Колірна температура виробу – 4000-4500К, а кути світіння – 120°. Стрічка має захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, відстані між усіма діодами однакові, що дозволяє уникнути проміжків між сегментами. Термін служби стрічки складає 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів. Адгезивна здатність скотча помітно вище, що дозволяє забезпечити надійне кріплення стрічки. Стрічка поставляється в стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу. У нашому інтернет-магазині E-WATT ви можете придбати цю стрічку за доступною ціною, яка включає в себе якість та надійність виробу. Обирайте якість разом з E-WATT!
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021181 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 240 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-NW-20 нейтральна біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 20 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 115 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2300 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 3.50 |
- Ціна: 118 ₴/м




