E-WATT: Новий рівень освітлення зі стрічкою BIOM Professional BPS-G3 Хочете отримати якісне та ефективне освітлення за доступною ціною? Тоді стрічка BIOM Professional BPS-G3 відомого бренду BIOM - це саме те, що вам потрібно! Дана стрічка є частиною нового, третього покоління виробів BIOM, що поєднує у собі найсучасніші технології та оновлену конструкцію. Це продукція преміального класу з найбільшою яскравістю серед аналогів. У третьому поколінні професійної лінійки змінилася технологія кріплення, товщина клейового шару у півтора рази більше, а колір дротів живлення змінився на білий та помаранчевий. Стрічка має 120 діодів на метр, кут світіння – 120° та споживає 17 Вт/м. BIOM Professional BPS-G3 забезпечує високу яскравість світіння та рівномірне освітлення різними кольорами. Така модель набагато яскравіше виробів інших брендів та має прогнозований термін роботи до 35 000 годин. Виробник даває на стрічку гарантію на 3 роки. Купуйте стрічку BIOM Professional BPS-G3 в інтернет-магазині E-WATT та отримуйте якісне та ефективне освітлення за прийнятну ціну!
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022696 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-3535-120-RGB-20, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 17 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 24 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD3535 |
| Ціна | 3.78 |
- Ціна: 156 ₴/м







