Світлодіодний прожектор AREAL 100W PR-100 6200 K 220 V IP65 – інноваційне освітлення відомого виробника, яке вразить вас своєю потужністю та якістю. Використовуючи передові технології, він забезпечить високий рівень освітлення вашого простору.
Завдяки використанню SMD-світлодіодів, прожектор має вражаючий світловий потік та високий коефіцієнт передачі кольору. Колірна температура світіння становить 6200 K, що робить його ідеальним для створення яскравого та ефективного освітлення.
Лінійний драйвер останнього покоління та можливість роботи при напрузі 220 В гарантують стабільну та довговічну роботу прожектора. Стандарт захисту IP65 забезпечує стійкість до впливу атмосферних умов.
Придбайте світлодіодний прожектор AREAL 100W PR-100 у магазині E-WATT та насолоджуйтеся високоякісним освітленням. Робіть вибір на користь ефективності та надійності разом із E-WATT!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022312 |
| Валюта | USD |
| Габаритний розмір, мм | 250x160x29 |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Потужність | 100 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор AREAL 100W PR-100 6200 K 220 V IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 8000 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 11.62 |
- Ціна: 517 ₴


