Світлодіодний прожектор AREAL 30W PR-30 6200 K 220 V IP65 - це найсучасніший варіант освітлення для вашого простору. Завдяки високоякісним світлодіодам, прожектор забезпечує потужний та якісний світловий потік.
Завдяки високій світловіддачі та індексу передачі кольору, пристрій гарантує найкращу видимість та вірність кольору. Колірна температура світіння 6200 K дозволяє створювати ефектне та енергозберігаюче освітлення.
Працездатність прожектора підтримує лінійний драйвер за останніми технологіями, забезпечуючи стабільну роботу при напрузі 220 В. Його корпус відповідає стандарту захисту IP65, гарантуючи стійкість до вологи та пилу.
Придбайте світлодіодний прожектор AREAL 30W PR-30 в інтернет-магазині E-WATT і насолоджуйтеся якістю та ефективністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022310 |
| Валюта | USD |
| Габаритний розмір, мм | 150x95x26 |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Потужність | 30 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор AREAL 30W PR-30 6200 K 220 V IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 2400 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 4.83 |
- Ціна: 193 ₴


