Сенсорний вимикач для дзеркал SM-621w, 1 клавіша, 1*500W, DC220V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021033 |
| Валюта | USD |
| Потужність | 500 W |
| Назва | Сенсорний вимикач для дзеркал SM-621w, 1 клавіша, 1*500W, DC220V |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 9.03 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴





