
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R27-80-M-FRGB 3000-6000 K+ FULL RGB 80 Вт з д/у муз. BT APP
2 904 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00021026
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R27-80-M-FRGB 3000-6000 K+ FULL RGB 80 Вт з д/у муз. BT APP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 490х75 |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Потужність | 80 W |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного управління/Вимикач/Мобільний додаток |
| Температура світла | 3000-6000K+FULL RGB |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний - Нейтральний - Теплий + RGB |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904 ₴

