Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R08-50/2 New – це високоефективне та інтелектуальне рішення для освітлення вашого приміщення. Кругла форма та білий колір роблять його стильним елементом інтер'єру.
З потужністю 50 Вт, еквівалентною 450 Вт для ламп розжарювання, світильник забезпечує яскраве та енергоефективне освітлення. Світловий потік 3800 лм та кути розльоту променів до 170° гарантують рівномірне освітлення приміщення. Світловіддача 76 лм/Вт свідчить про високу ефективність використання електроенергії.
Кольорова температура може змінюватися від теплого біля 3000 К до холодного біля 6000 К, а індекс передачі кольору на рівні 80 забезпечить вірну передачу кольорів. Завдяки вбудованому пульту управління, ви легко регулюватимете параметри світла, включаючи можливість димування.
Арматура виготовлена з металу, плафон – з полікарбонату, що робить світильник довговічним та надійним. Клас захисту IP20 гарантує безпеку використання в різних приміщеннях. Оберіть якість та функціональність разом із світильником Biom SMART від E-WATT.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип виробу | LED світильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 390х80 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Пульт управління в комплекті | Кнопковий |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Холодний-Нейтральний-Теплий |
- Ціна: 968 ₴




