
Світлодіодний модуль BRT XG191 5630-3 led W 1,5W RED, 12 В, IP65 червоний із лінзою напівсфера
16 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00014571
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інтернет-магазин E-WATT радо представляє новинку на світлотехнічному ринку - світлодіодний модуль BRT XG191 5630-3 led W 1,5W RED, 12 В, IP65 червоного кольору з лінзою напівсфера. Цей LED-модуль забезпечує високу якість світла, економію електроенергії та тривалу службу.
Світлодіоди 5630-3 led W мають високу світлову потужність та витримують великі навантаження, тому цей модуль можна використовувати як для підсвічування, так і для освітлення. Червоний колір легко притягує увагу, тому цей модуль часто використовується для створення світлових ефектів на різноманітних святкових заходах та рекламних стендах.
Модуль BRT XG191 має захист від води та пилу - захист IP65. Це дозволяє використовувати його у зовнішніх умовах та вологому середовищі. Крім того, модуль оснащений лінзою напівсфера, яка розсіює світло, забезпечуючи рівномірну освітленість.
Модуль BRT XG191 має розміри 75x12 мм та встановлюється на поверхню за допомогою двох кріпильних отворів діаметром 3 мм. Напруга живлення модуля - 12 В, а споживана потужність становить 1,5 Вт. Термін служби світлодіодного модуля становить більше 50 000 годин, а виробник надає гарантію на виріб 2 роки.
Замовляйте світлодіодний модуль BRT XG191 5630-3 led W 1,5W RED, 12 В, IP65 червоного кольору з лінзою напівсфера в інтернет-магазині E-WATT за прийнятною ціною
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 4.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Червоний |
| Колірна гамма | Червоний |
| Габарити | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014571 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT XG191 5630-3 led W 1,5W RED, 12 В, IP65 червоний із лінзою напівсфера |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 75x15 мм |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Ціна | 0.35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴



