Інтернет-магазин E-WATT пропонує до Вашої уваги світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий GREEN. Цей модуль стане ідеальним варіантом для створення ефектного освітлення в архітектурних та ландшафтних проектах.
Виготовлення модуля здійснюється за новітніми технологіями, що гарантує високу якість та надійність виробу. Крім того, модуль оснащений світлодіодами високої якості з яскравістю 110-120 лм/Вт та споживанням електроенергії всього 2,4 Вт.
Наявність ступеня захисту IP65 забезпечує стійкість модуля до вологи та пилу, що дозволяє використовувати його як в приміщеннях, так і на вулиці. Також, модуль має високий коефіцієнт кольорової передачі (CRI), що дозволяє передавати кольори максимально точно та натурально.
Кругла форма модуля BRT COB дозволяє легко інтегрувати його в будь-який дизайн проекту, а зелений колір світіння створить особливу атмосферу відпочинку та релаксу.
Замовити світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий GREEN можна у інтернет-магазині E-WATT за доступною ціною та швидкою доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 2.4 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 240 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Зелений |
| Колірна гамма | Зелений |
| Габарити | |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014567 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий GREEN, 12 В, IP65 зелений |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 47х30х4 мм |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴




