У магазині E-WATT ви можете придбати нову світлодіодну лампу з цоколем типу Е27 та формою колби у вигляді широкого циліндра, що відповідає стандарту Т120. Ця лампа має потужність 50 Вт та холодну колірну температуру світіння на рівні 6500 К, що надає приміщенню свіжого вигляду. Вона виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності та призначена для великих люстр та світильників, в тому числі, комерційного призначення. Лампа підходить для будь-яких приміщень при дотриманні нормального температурного режиму від -30°С до +40°С. Відвідайте наш інтернет-магазин E-WATT та замовте цю економну та екологічну лампу просто зараз!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00015455 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 50 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom HP-50-6 T120 50 W E27 6500 K |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 105 Lm/W |
| Світловий потік | 5200 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | T120 |
| Ціна | 7.28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


