Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам світлодіодну лампу з цоколем Е27 та формою колби у вигляді широкого купола, форм-фактор Т110. Ця модель має потужність 40 Вт та колірну температуру світіння 6500 К, що належить до холодної частини спектра. Матеріал, з якого виготовлена лампа, – спеціальний пластик підвищеної міцності, що гарантує довговічність використання. Дана модель підійде для установки у великі люстри та світильники, в тому числі, для комерційного використання. Лампу можна використовувати у будь-яких приміщеннях при температурному режимі від -30°С до +40°С. Замовивши світлодіодну лампу у магазині E-WATT, ви отримаєте високоякісний продукт за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00015454 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 360 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 40 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom HP-40-6 T110 40W E27 6500 К |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 105 Lm/W |
| Світловий потік | 4200 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | T110 |
| Ціна | 5.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴


