Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лампу з цоколем Е27 та куполоподібною формою колби, яка відповідає стандарту Т100. Модель має потужність 30 Вт та холодну, навіть блакитну колірну температуру світіння, що робить її ідеальною для великих люстр та світильників, включаючи комерційні. Лампа виготовлена зі спеціального пластика, який забезпечує підвищену міцність. Ця модель підходить для використання в будь-якому приміщенні, за умови дотримання оптимального температурного режиму від -30°С до +40°С. Замовити світлодіодну лампу з цоколем Е27 та куполоподібною формою колби можна в інтернет-магазині E-WATT за вигідною ціною. Вона буде чудовим варіантом для тих, хто шукає надійну та якісну світлотехніку за доступною ціною. Оформлюйте замовлення прямо зараз та переконайтеся в перевагах наших товарів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 275 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00015453 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 |
| Еквівалентна потужність | 275 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 30 |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom HP-30-6 T100 30 W E27 6500 К |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 105 Lm/W |
| Світловий потік | 3150 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | T100 |
| Ціна | 4.20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴


