Інтернет-магазин E-WATT радий представити нову світлодіодну лінійку BRT 5630-72 led B 24 W, 12 В, IP20 з синім кольором та скотчем для зручного кріплення. Цей світлодіодний модуль складається з 72 SMD5630 діодів та має потужність 24 Вт при робочій напрузі 12 В постійного струму. Колірна температура моделі – синій, що додає примітного ефекту в освітленні. Світловий потік становить 2160 лм, а світловіддача – 90 лм/Вт. За рахунок застосування бочкоподібної лінзи кути розльоту променів у моделі доходять до 120°, що забезпечує широку зону освітлення. Термін служби модуля оцінюється у 30 тисяч годин, а клас захисту пристрою – IP20. Лінійка BRT 5630-72 led B 24 W, 12 В, IP20 з синім кольором та скотчем - це ідеальне рішення для тих, хто шукає високоякісне світлотехнічне обладнання за прийнятною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Колір світіння | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00012596 |
| Валюта | USD |
| Тип виробу | Світлодіодна лінійка 12 вольтів |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 72 шт./м |
| Назва | Світлодіодна лінійка BRT 5630-72 led B 24 W, 12 В, IP20 синій зі скотчем |
| Напруга мережі | 12 В |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 24 Вт/м |
| Розмір | 12х2,5х1000 мм |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Синій |
| Ціна | 1.54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴


