Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лінійку BRT 5630-72 led R 24 W, 12 В, IP20 червоного кольору зі скотчем. Цей високоякісний продукт складається з 72 світлодіодів SMD5630 та має потужність 24 Вт, працює він при напрузі 12 В. Колірна температура лінійки становить 630-635 нм, що дозволяє отримати яскраве та насичене червоне світло.
Світловий потік цього продукту досягає 2400 лм, а світловіддача становить 100 лм/Вт. За рахунок застосування бочкоподібної лінзи кути розлету променів у моделі доходять до 120°. Лінійка має клас захисту IP20, що дозволяє використовувати її в закритих приміщеннях.
За допомогою скотчу, який поставляється в комплекті, лінійку можна легко закріпити в потрібному місці. Термін служби продукту оцінюється у 30 тисяч годин. Оберіть світлодіодну лінійку BRT 5630-72 led R 24 W, 12 В, IP20 червоного кольору зі скотчем в інтернет-магазині E-WATT та отримайте високу якість за доступною ціною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Колір світіння | Червоний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00012595 |
| Валюта | USD |
| Влагозащита | Немає |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 72 шт./м |
| Назва | Світлодіодна лінійка BRT 5630-72 led R 24 W, 12 В, IP20 червоний зі скотчем |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 24 Вт/м |
| Розмір | 12х2,5х1000 мм |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Ціна | 1.54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴


