Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лампу з контактним цоколем типу GU5.3 та формою колби у вигляді рефлектора з плоским розсіювачем. Ця модель має потужність 7 Вт і належить до нейтрально-денної частини спектра, що відповідає колірній температурі 4500 К. Розсіювач виконаний з матового напилення на спеціальному пластику підвищеної міцності. Лампа ідеально підходить для вбудовуваних стельових світильників і може бути використана у будь-яких приміщеннях, де дотримуються нормального температурного режиму (від -30°С до +40°С). Крім того, лампа є екологічно чистою і має довгий термін служби, що забезпечує надійне та стабільне освітлення. Ви можете замовити цю лампу за прийнятною ціною в інтернет-магазині E-WATT і насолоджуватися якісним світлом у вашому приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G5.3 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 63 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001593 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-562 MR16 7W GU5.3 4500К матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи GU5.3 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форм-фактор | MR16 |
| Форма лампочки | MR16 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴




