Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лампу Biom G4 2W 2835 PC 4000K AC220, яка стане надійним рішенням для витончених світильників і люстр з дизайном будь-якої складності. Головна перевага даної led лампи - це її тривалий термін служби, який досягає до 40000 годин, що дозволить Вам позбутися необхідності постійно замінювати галогенки.
Лампа має безпечну температуру експлуатації 55 - 70 ° C, широкий кут розсіювання світла 360 °, компактні габаритні розміри та природне відображення кольорів (CRI> 85). Ці характеристики роблять дану лампу ідеальним варіантом для створення комфортного освітлення будь-якого приміщення.
Крім того, вона випромінює тепле світло, яке допоможе створити затишну атмосферу в домі. Гарантійний термін на цю лампу становить 2 роки, що свідчить про високу якість даного товару. Ви можете придбати лампу Biom G4 2W 2835 PC 4000K AC220 в інтернет-магазині E-WATT за доступною ціною і насолоджуватися якісним світлом протягом тривалого періоду часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001589 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 20 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 2 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 2 W 2835 PC 4500 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік | 190 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 0.84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴





