Інтернет-магазин E-WATT радий представити нову світлодіодну лампу Biom G4 2W 2835 PC 3000K AC220. Ця лампа є чудовим варіантом для витончених дизайнерських світильників та люстр. Головною перевагою даної LED лампи є тривалий термін служби, який становить до 40000 годин. З цією лампою Ви зможете забути про необхідність міняти галогенки щомісяця.
Світлодіодна лампа Biom G4 2W 2835 PC 3000K AC220 має безпечну температуру експлуатації від 55 до 70 °C, широкий кут розсіювання світла в 360°, компактні габаритні розміри і природне відображення кольорів з показником CRI>85. Враховуючи ці параметри, лампа є чудовим вибором для створення комфортного і природного освітлення у будь-якому приміщенні.
Крім того, світлодіодна лампа Biom G4 2W 2835 PC 3000K AC220 випромінює тепле світло, яке ідеально підходить для домашнього використання. А гарантія в два роки гарантує Вам якість і надійність продукту.
Замовляйте світлодіодну лампу Biom G4 2W 2835 PC 3000K AC220 в інтернет-магазині E-WATT за прийнятною вартістю і насолоджуйтеся комфортним освітленням у Вашому будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001588 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 20 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 2 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 2 W 2835 PC 3000 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік | 190 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 0.84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴





