Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодний модуль з кутом розсіювання променів у 140° та RGB-діодами, що дозволяють отримувати світло будь-якого кольору. Модуль складається з трьох квадратних діодів типу SMD5050 та має споживання електроенергії в 0,72 Вт при напрузі 12 В постійного струму. Термін служби моделі складає 35 000 годин, а захист від пилу та вологи – IP65. За допомогою світлодіодного модуля ви зможете створити яскраве та насичене світло в будь-якому приміщенні, дозволяючи експериментувати з кольорами та настроєм. Замовити модуль можна на сайті E-WATT з доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 256 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Тип з'єднання | 4 дротове |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Габарити | |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011712 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT 5050-3 led W 0.72W RGB, 12 В, IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 90х14 мм |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 ₴





