Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лампу з контактним цоколем G4 та капсулоподібною формою колби. Ця лампа відноситься до теплої частини спектра з колірною температурою світіння 3000 К та потужністю 5 Вт. Вона виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, що забезпечує довговічність її експлуатації.
Робочий вольтаж цієї моделі становить 220 В змінного струму, що дозволяє використовувати лампу в декоративних люстрах, невеликих світильниках та бра. Вона підходить для будь-яких приміщень, якщо дотримуються нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С). Крім того, світлодіодна лампа відрізняється високою якістю світіння та оптимальною вартістю, що робить її відмінним варіантом для тих, хто шукає якісну та економну світлотехніку.
Замовити світлодіодну лампу з контактним цоколем G4 та капсулоподібною формою колби ви можете в інтернет-магазині E-WATT. Ми гарантуємо вам швидку доставку та якість наших товарів. Зробіть своє освітлення ефективним та комфортним з E-WATT!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00010035 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 5 W 2508 3000 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 450 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 1.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴






