E-WATT: Світлодіодна лампа BIOM G4 3.5W 1507 3000K AC220 – ідеальне рішення для елегантних дизайнерських люстр та світильників. Найбільшою перевагою цієї LED-лампи є її тривалий термін служби (до 40000 годин), що дозволить Вам забути про постійну необхідність заміни галогенок щомісяця. Ця лампа також характеризується безпечною температурою експлуатації від 55 до 70 градусів Цельсія, широким кутом розсіювання світла в 360 градусів, компактними габаритними розмірами та природним відображенням кольорів (CRI > 95). Ця лампа має тепле світло, що ідеально підходить для домашнього використання. Забезпечена 2-річною гарантією. Ви можете придбати цю лампу в інтернет-магазині E-WATT за оптимальною ціною та високою якістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001324 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 35 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 3.5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 3.5 W 1507 3000 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік | 330 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 0.91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴



