E-WATT пропонує світлодіодну лампу Biom G9 3W 2835 PC 3000K AC220 - ідеальне рішення для витончених дизайнерських світильників і люстр. Найголовніше, ви можете забути про щомісячну заміну лампочок - ресурс лампи становить 40 000 годин, тоді як традиційні галогенки зазвичай мають годинники від 1000 до 2000 годин.
Лампа Biom G9 3W 2835 PC 3000K AC220 має цоколь G9, що робить її легкою у використанні. Крім того, лампа має чудову стійкість до перепадів напруги, не мерехтить і випромінює приємне тепле біле світло рівномірно, забезпечуючи комфортне освітлення приміщення.
Не витрачайте час на пошук ідеальної лампи для вашого дизайнерського світильника або люстри - відвідайте E-WATT та замовте світлодіодну лампу Biom G9 3W 2835 PC 3000K AC220 зараз. Насолоджуйтеся прекрасним освітленням у вашому приміщенні протягом багатьох років!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001372 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 27 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 3 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G9 3 W 2835 PC 3000 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 240 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 1.26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴





