E-WATT: Світлодіодна лампа G9 - яскраве і енергоефективне рішення
Світлодіодна лампа G9 на основі енергоефективних світлодіодів 2835 - одна з найбільш ефективних ламп на ринку. Вона має колосальні показники охолодження, завдяки цоколю, виготовленому з кераміки. Ця лампа є най'яскравішою з усіх сьогоднішніх світлодіодних ламп.
Світлодіодна лампа G9 підходить для повноцінного освітлення будинку і відмінно втілює будь-які дизайнерські рішення. Вона не тільки з легкістю замінить застарілі і небезпечні галогенні лампи, але й наповнить інтер'єр насиченим та якісним світлом.
Ресурс лампи становить 40 000 годин, що робить її дуже економічно вигідною. Лампа оснащена цоколем G9 та відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить і випромінює рівне нейтральне біле світло.
Замовляйте світлодіодну лампу G9 в інтернет-магазині E-WATT за найкращою ціною. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором і зроблять все можливе, щоб ваше життя було яскравим і комфортним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001371 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G9 7 W 2835 4500 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 2.10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴



