E-WATT: Неймовірна світлодіодна лампа G9 - ідеальний вибір для ефективного та якісного освітлення!
Сучасний ринок світлотехніки не стоїть на місці, і сьогодні важливо обирати тільки якісні та надійні лампи, які зможуть не тільки замінити застарілі, але й підвищити комфортність та красу інтер'єру. Інтернет-магазин E-WATT пропонує унікальну світлодіодну лампу G9, яка стане найяскравішим представником своєї категорії на сучасному ринку світлотехніки.
Ця лампа здатна дивувати своєю ефективністю та якістю. Вона базується на енергоефективних світлодіодах 2835, які забезпечують колосальні показники охолодження. Особливість лампи в керамічному цоколі, що відрізняється від класичних цоколів та забезпечує ще більшу ефективність та тривалість роботи лампи.
Така світлодіодна лампа з легкістю замінить застарілі та небезпечні галогенні лампи, що є важливим фактором для безпечності інтер'єру. Найголовніше, що світлодіодна лампа від E-WATT зможе наповнити будь-який простір насиченим та якісним світлом, підкреслити дизайнерські рішення та створити приємну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Окрім великої кількості переваг, лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить та випромінює рівне тепле біле світло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | G9 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 63 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001370 |
| Валюта | USD |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G9 7 W 2835 3000 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 2.10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴



