Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лінійку OEM LB-030-5-4-220, яка стане відмінним рішенням для підсвічування поверхонь або інтер'єрів в приміщенні. Модель оснащена 5 Вт світлодіодом, що має нейтральну температуру 4500 К та довжину в 300 мм. Пристрій працює від мережі з напругою AC 220 V, і має клас захисту IP20. Матова поверхня дозволяє розсіювати світло рівномірно та забезпечує ефективну роботу в умовах, коли необхідна низька яскравість світла. Якість та надійність продукції відомі багатьом покупцям, що забезпечується якісним контролем на кожному етапі виробництва. Оформіть замовлення на сайті E-WATT і отримайте можливість зробити приємну покупку!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4500K |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014377 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Назва | Світлодіодна лінійка OEM LB-030-5-4-220 5 Вт 4500 К 300 mm AC 220 IP20 матова |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 18х10х323 мм |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 1.19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴





