Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лампу з цоколем Е14 та формою колби у вигляді великого гриба, що відповідає стандарту R50. Ця модель має потужність 7 Вт та нейтрально-денну колірну температуру світла, що дорівнює 4500 К. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, а розсіювач виробу матовий. Модель ідеально підходить для установки у невеликі світильники та бра, а також може використовуватися у будь-яких приміщеннях за умови дотримання нормального температурного режиму, оптимальні умови - від -30°С до +40°С. Крім того, ця світлодіодна лампа відмінно виконує функцію освітлення і відмінно впорається зі своїми завданнями за прийнятною ціною. Таким чином, якщо ви шукаєте якісну лампу для створення комфортної атмосфери у своєму будинку або офісі, світлодіодна лампа від E-WATT стане найкращим вибором для вас!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012233 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-554 R50 7W E14 4500 К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | R50 |
| Ціна | 1.36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴


