E-WATT: Світлодіодна лампа з цоколем Е27 та формою свічки С37
У нашому інтернет-магазині E-WATT ви можете придбати світлодіодну лампу з цоколем типу Е27 та формою свічки С37. Дана модель має потужність 9 Вт та колірну температуру світіння 4500 К, що відносить її до нейтрально-денної частини спектра.
Особливість даної лампи - використання спеціального пластика підвищеної міцності та матового розсіювача, що забезпечує якісне та приємне світло. Модель підійде для установки у невеликі світильники та бра. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму від -30°С до +40°С.
Замовляйте світлодіодну лампу в інтернет-магазині E-WATT та насолоджуйтеся комфортним та якісним освітленням за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012230 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-588 C37 9 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 1.08 |
| Основні атрибути | |
| Тип світлодіодів | SMD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴


