E-WATT пропонує вам світлодіодну лампу з цоколем Е27 та кулястою формою колби, що відповідає стандарту G45. Ця модель має потужність 9 Вт та нейтрально-денну колірну температуру світіння, яка дорівнює 4500 К. Виготовлена лампа зі спеціального пластика, що підвищує її міцність. Розсіювач виробу має матову поверхню. Ця модель лампи призначена для встановлення у невеликі світильники та бра та може використовуватися в будь-яких приміщеннях за умови дотримання нормального температурного режиму. Оптимальні умови експлуатації лампи - від -30 °С до +40 °С. Ви можете придбати цю модель лампи в інтернет-магазині E-WATT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012229 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-584 G45 9 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 1.08 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴


