Інтернет-магазин E-WATT пропонує вам інноваційну світлодіодну лампу Biom T8-GL-1200-18W NW, яка відповідає вимогам норм освітленості по ДБН і СНіП і призначена для загального освітлення, локального підсвічування та декоративного освітлення. Ця лампа є повноцінною заміною люмінесцентних ламп Т8 з цоколем G13 в світильниках типу ЛПО, ЛСП або інших. Завдяки своїм технічним і світловим показникам, вона не вимагає додаткового проектування освітлення і є готовим рішенням для заміни люмінесцентних ламп в растровому світильнику.
Однією з переваг світлодіодної лампи Biom є встановлений якісний драйвер, який забезпечує стабільну роботу і стабільний світловий потік. Коефіцієнт пульсації драйвера менше 5%, а коефіцієнт потужності становить 0,95 (COScp = 0.95), що знижує втрати на реактивну складову в електричній мережі. Кут розсіювання складає 270⁰. Світлодіодна лампа LED забезпечує економію енергії, що становить як мінімум 2 рази в порівнянні з люмінесцентними аналогами. Крім того, світлодіодні лампи не містять ртуті, тому вони не вимагають утилізації. Розсіювач матовий, а колір світіння холодний білий. Гарантія на світлодіодну лампу Biom T8-GL-1200-18W NW становить 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001462 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 152 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom T8-GL-1200-18W NW 4200 K G13 скло матове |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1620 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4200 К |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 2.45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴




