Світлодіодна лінійка BRT від BIOM - це високоякісні світильники зі зменшеним споживанням електроенергії, що робить їх екологічно чистими та економічно вигідними. Ці світильники мають високу ефективність, довгий термін служби та можуть бути використані в будь-яких умовах. Лінійка BRT включає в себе різноманітні моделі, які підходять для використання в житлових приміщеннях, офісах, магазинах, складах тощо. Більшість моделей мають можливість регулювання яскравості та кута розсіювання світла, що дозволяє добре підібрати світильник до конкретного приміщення. Крім того, лінійка BRT має привабливий дизайн та може стати вдалим елементом декору.
Холодний білий колір світіння, висока яскравість та тривалий термін служби - це характеристики світлодіодної лінійки BRT 24V 5630-72 W IP20, яка доступна в інтернет-магазині E-WATT.
Лінійка відноситься до серії "стандарт" і містить 72 світлодіода на метр. Вона виготовлена на алюмінієвій смужці товщиною 1 мм і споживає не більше 24 Ватт на метр при напрузі 24 Вольти (постійний струм).
Одним з головних переваг використання led лінійки є можливість поділу на сегменти без втрати працездатності. Кратність різання становить 3 см (3 світлодіода), що дозволяє досить точно підібрати необхідну Вам довжину і залишок застосувати в іншому місці.
Дана лінійка має широкий спектр застосування, включаючи основне освітлення, декоративне підсвічування елементів інтер'єру, рекламних конструкцій, торгового устаткування та меблів.
Для забезпечення хорошого тепловідведення рекомендується встановлювати лінійку на металевий профіль або поверхні з хорошою теплопровідністю. Це дозволяє забезпечити заявлений ресурс роботи та знизити інтенсивність зниження яскравості світлодіодів.
Мінімальне замовлення - 1 метр. Вартість вказана за 1 метр. Придбати світлодіодну лінійку BRT 24V 5630-72 W IP20 ви можете в інтернет-магазині E-WATT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Колірна температура | 6000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001273 |
| Валюта | USD |
| Тип виробу | Світлодіодна лінійка 24 вольти |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 72 шт./м |
| Назва | Світлодіодна лінійка BRT 24 V 5630-72 led W 24 W 6500 K, IP20 білий зі скотчем |
| Напруга мережі | 24 В |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 24 Вт/м |
| Розмір | 12х2,5х1000 мм |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Колір | Білий |
| Ціна | 1.54 |
| Основні атрибути | |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴



