Лампи Filament від E-WATT – затишок у Вашому будинку! Ці унікальні та сучасні лампи LED Filament ідеально поєднують в собі ретро-стиль та зручність у використанні, а також економічність в енергоспоживанні. Вони стануть ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру, навіть найвишуканішого та не звичайного, і їх зручність помітна з перших хвилин використання. Основна перевага цих ламп у відсутності вольфрамової нитки всередині колби, замість неї використовується інноваційна технологія – світлодіодна нитка, що забезпечує м'яке та приємне для очей освітлення, а також значну економію у споживанні електроенергії. Використання технології дозволяє без особливих проблем насолоджуватися читанням або переглядом улюбленої передачі без шкоди для зору. Дизайн ламп Filament – це вишуканий ретро-стиль, який подумки переносить в недалеке минуле і викликає виключно приємні емоції. Ці лампи можна використовувати в великих офісах або звичайних житлових квартирах, нова технологія доступна для всіх. Завітайте до магазину E-WATT та придбайте унікальні лампи Filament, щоб повністю насолодитися їх перевагами. Також, наші кваліфіковані фахівці із задоволенням проведуть консультацію на тему використання LED Filament. Основні переваги ламп Filament від E-WATT – це тривалий термін експлуатації, скляна колба високої якості, що не нагрівається навіть після довгих годин роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001242 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom FL-301 G45 4W E27 2800 K |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800 K |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 1.33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴







