Інтернет-магазин E-WATT пропонує інноваційне джерело світла - лінійну світлодіодну лампу Biom T8-GL-600-9W CW, яка стане ідеальним варіантом для загального, локального підсвічування та декоративного освітлення. Ця лампа є повноцінною заміною люмінесцентних ламп Т8 з цоколем G13 в світильниках типу ЛПО, ЛСП або інших. Світлодіодні лампи T8 - це готове рішення для заміни люмінесцентних ламп в растровому світильнику. Технічні і світлові показники задовольняють вимогам норм освітленості по ДБН і СНіП, не вимагають додаткового проектування освітлення.
Основні переваги лампи Biom T8-GL-600-9W CW полягають в якісному драйвері, який забезпечує стабільну роботу і світловий потік, а також у коефіцієнті пульсації драйвера менше 5% та коефіцієнті потужності, що знижує втрати на реактивну складову в електричній мережі. Крім того, кут розсіювання становить 270⁰, що забезпечує максимальну освітленість приміщення, а економія енергії становить не менше 2 разів в порівнянні з люмінесцентними аналогами. Також важливою перевагою є відсутність ртуті у складі лампи, що забезпечує її екологічну безпеку.
Лампа Biom T8-GL-600-9W CW має матовий розсіювач і холодний білий колір світіння. Гарантійний термін становить 2 роки. При заміні люмінісцентних ламп формату Т8 на світлодіодні лампи,є обов'язкова необхідність видалення при первинному монтажі з ланцюга світильника ПРА і ЕПРА (дросель і стартер)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001307 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom T8-GL-600-9W CW 6200 K G13 скло матове |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 1.61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴




