Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам світлодіодну лампу Biom G4 3.5W 1507 3000K AC/DC12, яка є оптимальним рішенням для елегантних дизайнерських світильників та люстр. Однією з головних переваг цієї led лампи є її тривалий термін служби до 40000 годин. З таким джерелом світла Вам більше не доведеться міняти галогенки щомісяця. Серія ламп Biom G4 підходить для всіх типів трансформаторів і може працювати як при постійній, так і змінній напрузі. Температура експлуатації лампи становить від 55 до 70 °C, що є безпечною для використання, а широкий кут розсіювання світла у 360° і компактні габаритні розміри роблять цю лампу універсальним варіантом для будь-якої кімнати. Найважливіше, що лампа має високу якість світла і природне відображення кольорів (CRI > 95), що необхідно при виборі джерела світла. З м'яким, теплим світлом, ця лампа ідеально підходить для домашнього використання. Гарантійний термін на лампу становить 2 роки, тому Ви можете бути впевнені в її високій якості і надійності. Оберіть світлодіодну лампу Biom G4 в інтернет-магазині E-WATT за оптимальною ціною та насолоджуйтеся природним та комфортним світлом у Вашому будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001286 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 35 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 3.5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 3.5 W 1507 3000 K AC/DC12 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 330 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 1.09 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴




