Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лампу з цоколем Е14, що має капсулоподібну форму колби. Потужність моделі становить 5 Вт, а колірна температура світіння - 3000 К, що відносить її до теплих відтінків спектра. Лампа виготовлена з пластика підвищеної міцності, а розсіювач виконаний з силікону, що дозволяє підвищити термін експлуатації виробу. Робочий вольтаж лампи - 220 В змінного струму, що забезпечує ефективну роботу. Дана модель ідеально підходить для встановлення у невеликі світильники і бра, може використовуватися у будь-яких приміщеннях за умови дотримання нормального температурного режиму. Оптимальні умови для роботи лампи - від -30°С до +40°С. Придбайте світлодіодну лампу Е14 від E-WATT, щоб створити затишний та комфортний освітлення в будинку чи офісі за прийнятною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001453 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 40 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom 2508 5W E14 3000K AC220 silicon |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 450 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | E14 |
| Ціна | 1.75 |
| додаткові розділи | Світлодіодні лампи E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴


