Інтернет-магазин E-WATT пропонує унікальні лампи Filament LED, які неодмінно стануть чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, особливо якщо ви любите ретро-стиль. Ці лампи відрізняються своїм високоякісним дизайном, зручністю в експлуатації та економічністю в споживанні електроенергії. Новаторська технологія ламп Filament LED полягає в використанні світлодіодної нитки замість вольфрамової, що робить освітлення приємним і м'яким для очей. Замість різьких блисків та мерехтіння звичайних ламп, лампи Filament LED надають комфорту і зручності під час читання або перегляду фільмів.
Лампи Filament LED мають безліч переваг перед своїми аналогами. Їхній термін експлуатації довгий, навіть при постійному використанні. Крім того, лампи не нагріваються, як звичайні лампи, завдяки скляній колбі високої якості. Також лампи Filament LED економлять електроенергію, що дозволяє їх окупити вже через короткий період часу. Вони мають широкий кут освітлення, рівний 360 градусам, тому є ідеальним варіантом для використання як в офісах, так і в домашніх умовах.
Щоб придбати унікальні лампи Filament LED і насолодитися їх перевагою, необхідно зайти на сайт інтернет-магазину E-WATT. Наші кваліфіковані фахівці з радістю проведуть консультацію щодо використання ламп Filament LED. Крім того, ми забезпечуємо доставку товару в будь-яке місто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00013457 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 80 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 8 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom FL-418 ST-64 8 W E27 2350 K Amber |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 720 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2350 K |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | ST64 |
| Ціна | 3.15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴





