E-WATT: нова лінійка ламп від BIOM
E-WATT має задовільнити потреби споживачів, які бажають отримати високоякісні лампи за оптимальну ціну. Лампи серії ВТ формату А60 нового покоління, які вартість на 15% нижче ціни попередньої лінійки, є доступними варіантами для створення комфортного та природного освітлення. Вдосконалені елементи та компоненти, що використовуються в процесі виробництва, забезпечують надійну та довговічну експлуатацію світлотехніки.
Останнім часом світлодіодні лампи BIOM отримали широку популярність завдяки своїм незаперечним перевагам, які на практиці здатні оцінити кожен. Висока світловіддача лед лампи з серії ВТ від BIOM забезпечує значну економію електроенергії - у порівнянні з традиційними лампами, світлодіодні лампи нового покоління споживають на 80% менше енергоресурсів. При цьому лед лампи не містять ртуті, що робить їх екологічно безпечними. Високий індекс передачі кольору (CRI> 80 Ra) дозволяє створити найбільш якісне та комфортне, подібне сонячному світлу, освітлення. Термін експлуатації економічних ламп BIOM може становити до 7 років, що є значним економічним вигідним фактором.
E-WATT запрошує всіх бажаючих придбати нову лінійку ламп від BIOM за вигідною ціною. Ці лампи є ідеальним варіантом для тих, хто прагне отримати високоякісне освітлення за оптимальні гроші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001434 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 135 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 15 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-516 A60 15 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1350 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 1.65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴







