Інтернет-магазин E-WATT пропонує нову лінійку ламп серії ВТ формату А60 від BIOM. Ця лінійка спрямована на споживачів, які хочуть отримати якісну світлотехніку за доступною вартістю. Нові лампи є варіантом для створення комфортного і природного освітлення, адже їх вартість на 15% нижча, ніж вартість попередньої лінійки. Під час виробництва ламп використовувалися вдосконалені елементи і компоненти, що гарантує надійну і довговічну експлуатацію світлотехніки. Встановлення ламп серії ВТ від BIOM дозволить отримати вигоду від їх інновацій. Світлодіодні лампи BIOM мають незаперечні переваги, такі як висока світловіддача. Так, лампа серії ВТ від BIOM з потужністю 15 Вт забезпечує яскравість світлового потоку, що відповідає лампі розжарювання з потужністю в 135-140 Вт. Споживання енергоресурсів світлодіодними лампами нового покоління на 80% менше, що дозволяє в кілька разів зменшити витрати з оплати рахунків і зменшити вплив на навколишнє середовище. Лампи BIOM не містять ртуті, тому вони безпечні для людини і не потребують спеціальної утилізації. Лед лампи відрізняються високим індексом передачі кольору, завдяки чому створюють найбільш якісне і комфортне освітлення, схоже на сонячне світло. Економічні лампи BIOM здатні прослужити до 7-ми років, що дозволяє економити на електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001433 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 135 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 15 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-515 A60 15 W E27 3000 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1350 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 1.65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴







