Лінійка ламп BIOM серії ВТ формату А60 була розроблена спеціально для клієнтів, які цінують високу якість світлотехніки за прийнятною ціною. Ці нові лампи, які коштують на 15% менше, ніж попередня серія, є оптимальним вибором для тих, хто хоче створити комфортне та природне освітлення. У виробництві лінійки ВТ ламп були використані сучасні елементи та компоненти, які пройшли численні тестування, що забезпечує надійну та довговічну експлуатацію. Останнім часом, світлодіодні лампи BIOM стали дуже популярними завдяки своїм незаперечним перевагам. Їх висока світловіддача дозволяє отримати економію до 80% електроенергії порівняно з традиційними лампами, що дозволяє зменшити витрати та негативний вплив на довкілля. Їх екологічність полягає в тому, що вони не містять ртуті та не потребують спеціальної утилізації. Крім того, лед лампи забезпечують природність та натуральність кольору освітлення завдяки високому індексу передачі кольору. Також вони мають тривалий термін експлуатації до 30000 годин, що дозволяє економити не тільки на електроенергії, а й на витратах на заміну та купівлю нових ламп. Якщо ви шукаєте високоякісне та економічне освітлення, то ВТ лампи BIOM - це оптимальний вибір для вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001432 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 12 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-512 A60 12 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1080 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 1.27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴







