Компанія BIOM представила нову лінійку ламп серії ВТ формату А60, яка приверне увагу тих споживачів, які бажають отримати високоякісну світлотехніку за доступною вартістю. Варто зазначити, що лампи нового покоління, які коштують на 15% менше, ніж попередня лінійка, стануть вигідними і доступними варіантами для створення комфортного та природного освітлення в будинку або офісі. Лінійка ламп BIOM виготовлена з використанням вдосконалених елементів та компонентів, які пройшли низку тестувань, що забезпечує їх довговічну та надійну експлуатацію.
Найбільш вигідною інновацією є те, що світлодіодні лампи BIOM мають низьку споживану потужність та високу світловіддачу, що робить їх економічним та екологічно безпечним варіантом. За рівнем яскравості світлового потоку, лампи ВТ від BIOM з потужністю 12 Вт відповідають лампі розжарювання з потужністю в 105-110 Вт. Таким чином, можна зекономити до 80% енергоресурсів та зменшити витрати з оплати рахунків. Крім того, світлодіодні лампи BIOM є екологічно чистим варіантом, оскільки не містять ртуті та не потребують спеціальної утилізації.
Ще однією перевагою ламп BIOM є натуральність та природність кольору освітлення, що передається з високою точністю. Індекс передачі кольору (CRI>80 Ra) найбільш точно відображає колір світла, що створює комфортне та природне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001431 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 12 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-511 A60 12 W E27 3000 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1080 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 1.27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴





