Нові лампи серії ВТ формату А60 від BIOM призначені для тих споживачів, які шукають якісну світлотехніку за прийнятною вартістю. Лампи цього покоління доступні та ідеально підходять для створення комфортного та природного освітлення. При виробництві ламп використовуються вдосконалені елементи та компоненти, що забезпечують довговічну та надійну експлуатацію світлотехніки.
Недавно світлодіодні лампи BIOM набули популярності завдяки своїм перевагам. Одна з найбільш відчутних переваг полягає у високій світловіддачі. Наприклад, лампа з потужністю 10 Вт може забезпечити якість світлового потоку, що відповідає лампі розжарювання з потужністю 90-95 Вт. Крім того, світлодіодні лампи споживають на 80% менше енергії, ніж традиційні лампи, що призводить до значного зниження витрат на рахунки та має позитивний вплив на довкілля.
Світлодіодні лампи BIOM екологічні, оскільки не містять ртуті, що робить їх безпечними для людини та не потребує спеціальної утилізації. Крім того, лед лампи мають високий індекс передачі кольору та натуральну передачу світла, що створює комфортне та природне освітлення. Нарешті, економічні лампи BIOM мають тривалий термін експлуатації та здатні прослужити до 7 років, що є економічним та вигідним рішенням для споживачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001430 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 90 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 10 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-510 A60 10 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 1.05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴







