Компанія BIOM представляє нову лінійку ламп серії ВТ формату C37, яка орієнтована на споживачів, що шукають високу якість світлотехніки за оптимальну, прийнятну ціну. Лампи нового покоління доступні варіанти для створення комфортного та природного освітлення, з вартістю на 15% нижче за ціни попередньої лінійки. Під час виробництва лінійки сучасних ламп використані вдосконалені елементи та компоненти, що пройшли численні тестування, що забезпечує довговічну та надійну експлуатацію світлотехніки.
Останнім часом світлодіодні лампи BIOM стали дуже популярними завдяки своїм багатом перевагам, які можна оцінити на практиці. Серед переваг можна відзначити високу світловіддачу, що характеризується співвідношенням споживаної потужності та якості світлового потоку. Наприклад, 6 Вт лампа з серії ВТ від BIOM відповідає лампі розжарювання з потужністю в 50-54 Вт. Також вони економлять електроенергію завдяки високому індексу передачі кольору (CRI> 80 Ra), що дозволяє їм найбільш правильно і природно передавати колір світлового потоку, створюючи найбільш якісне і комфортне освітлення, подібне до сонячного світла.
Світлодіодні лампи BIOM також мають тривалий термін експлуатації до 30 000 годин, що дозволяє економити не тільки на мінімальній витраті електроенергії, а й на відсутності необхідності заміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001426 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-568 C37 7 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴





