В інтернет-магазині E-WATT ви можете ознайомитися та придбати нову серію ламп ВТ від компанії BIOM - C37. Ці лампи вирізняються вдосконаленими елементами та компонентами, які забезпечують високу якість світлотехніки за оптимальною ціною. Нове покоління ламп доступне за ціною, яка на 15% нижча порівняно з попередньою лінійкою, роблячи їх доступними для створення комфортного та природного освітлення.
Застосування вдосконалених елементів і компонентів гарантує надійну та довговічну експлуатацію світлотехніки. Лампи серії ВТ від BIOM відрізняються високою світловіддачею, значною економією електроенергії, високим коефіцієнтом відтворення кольору, довгим терміном служби до 30000 годин і безперебійним функціонуванням.
Крім того, світлодіодні лампи BIOM забезпечують рівномірний потік світла без пульсації та мерехтіння, створюючи максимально комфортне та приємне освітлення в будь-яких умовах. Введення нової серії ламп ВТ від BIOM - це вигідна інновація, яку можна оцінити на практиці. Не вагайтеся вибрати якість за доступною ціною в E-WATT.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001421 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-547 C37 4 W E27 3000 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.88 |
- Ціна: 31 ₴







