Лампи серії ВТ формату G45 від BIOM - це інноваційний продукт, який вражає своєю якістю та економічністю. Вони підходять для тих, хто шукає якісне освітлення за прийнятною ціною. Вартість нової лінійки на 15% нижче, ніж попередньої. Виробництво лінійки ламп використовує вдосконалені елементи та компоненти, що забезпечує надійну та довговічну роботу світлотехніки.
Лампи BIOM відрізняються високою світловіддачею. Наприклад, лампа з потужністю 6 Вт має рівень яскравості, який відповідає лампі з потужністю в 50-54 Вт. Також лампи відрізняються значною економією електроенергії та високим індексом передачі кольору (CRI> 80 Ra), що дозволяє створити комфортне та природне освітлення, подібне до сонячного.
Лампи BIOM довго служать - до 30000 годин, що дозволяє економити на заміні та купівлі нових ламп. Також вони мають безперебійний світловий потік завдяки якісним елементам конструкції та захисту від перегріву.
Світлодіодні лампи BIOM не мерехтять та не пульсують, що створює комфортне та приємне освітлення в будь-якій обстановці. Вони є інноваційним та вигідним рішенням для тих, хто бажає отримати якісне та економічне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001420 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-566 G45 7 W E14 4500 К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴




